Başkan Osman Topaloğlu’nun sözleri Türkiye’de gündem olmuştu! sözlerim saptırldı

Başkan Osman Topaloğlu’nun sözleri Türkiye’de gündem olmuştu!  sözlerim saptırldı
04.04.2019
A+
A-

19 Mayıs Belediye Başkanlığı’na AK Parti’den 3. kez seçilen Osman Topaloğlu mazbatasını aldı.

Başkan Topaloğlu mazbatasını almaya, AK Parti Samsun il Başkanı Av. Ersan Aksu, Başkan Yardımcısı Mahmut İşbilir, Haluk Bülbül, 19 Mayıs İlçe Başkanı Fatih Seven, Belediye Meclis Üyeleri ve partililer ile geldi.

19 Mayıs Belediye Başkanlığı koltuğuna 3. kez oturan Osman Topaloğlu sonuçların kesinleşmesi ve işlemlerin tamamlanmasının ardından Bafra Adliye Sarayı’na gelerek, Bafra İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hâkim Caner Koçak’ın elinden mazbatasını aldı.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 19 Mayıs’ı bütün olarak kucaklamaya devam edeceğini söyledi.  19 Mayıs’ın gelişmesi için ne gerekiyorsa onu yapacaklarını belirtti.

Topaloğlu; “Herkesin başkanı olacağız. 19 Mayıs’ın her köşesine hizmet etme yükümlüğümüz var. Seçim döneminde çalışmalarımızın neticesini aldık. Halk bizi seçti. Bundan sonra da hizmetlerimizle yolumuza devam edeceğiz” dedi.

AK Parti’den Belediye Meclis Üyeliklerine seçilen adaylarda mazbatalarını aldılar.

Adalet Sarayındaki programın ardından AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanlığına gelen AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 19 Mayıs İlçe Başkanı Fatih Seven ile birlikte basın toplantısı düzenledi.

BİZ BİR KIRGINLIĞI DİLE GETİRDİK

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu; “Yılardır 3-4 tane mahallede bize söz verilmiş olmasına rağmen hiçbir şey değişmedi. Ama baktığınızda hizmetin en iyisini almışlar. Bir kırgınlığı dile getirdik. O gece duygusallıkla söylenmiş sözler. Bu kadar saptırılacağını düşünseydim söylemezdim. Şimdi bu sözlerimi saptırıyorlar” dedi.

AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı Fatih Seven; “Artık seçim bitti. Allah’ın izni ile artık hizmet zamanıdır. Tek derdimiz halkımıza hizmet etmek için hazırladığımız plan ve projelerimizi en kısa sürede nasıl hayata geçireceğimizin heyecanı ve sevdası peşindeyiz’’ ifadelerini kullandı.

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu konuşmasında; “Oy veren vermeyen bütün vatandaşlarımıza can-i gönülden teşekkür ediyorum. Cumhur İttifakı olarak 19 Mayıs İlçemizde alnımızın akıyla seçimi üstün başarı ile noktaladık. Osman Başkanımızı hem tebrik ediyor, hem de 5 yıl içerisinde başarılar diliyorum ”dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber