resim yükle

Başkan Mucur’dan Anneler Günü Mesajı 

Başkan Mucur’dan Anneler Günü Mesajı 
11.05.2024
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesajında annelerin sevgi, fedakarlık ve bağlılıklarının altını çizen Burhan Mucur, “Çocuklarını aylarca bedenlerinde taşıyan, karşılıksız sevgileriyle büyüten, hayatın her aşamasında dua ve desteklerini esirgemeyen annelerimizin haklarını ödeyebilmemiz mümkün değildir” dedi.

Burhan Mucur, çocuklarını yetiştirirken her türlü zorluğa göğüs geren, her çilenin üstesinden gelen, her güçlüğü yenen, sabır ve metanetle yıllara meydan okuyan annelerin millet olarak en büyük değerlerimiz olduğunu vurguladı.

Hiç karşılık beklemeden vermenin, şefkatin, bağışlamanın, hoşgörünün ve eşsiz sahiplenişin en mümtaz simalarının anneler olduğunu belirten Burhan Mucur, “Milletimizin gelecekte var olabilmesi, nesillerin sağlıklı, şuurlu ve milli bir zihniyetle meselelere odaklanmaları öncelikle ailelerinden alacakları eğitime ve terbiyeye bağlı olacaktır. Bu itibarla, annelerimiz geleceğin hazırlayıcısı ve güzide mimarlarıdır” diye konuştu.

Burhan Mucur, akılla duygunun, heyecanla sağduyunun, yılgınlıkla azmin arasında yaşanacak çatışma ve ikilemlerin öncelikle annelerin yol gösterici ve hikmet yüklü nasihatleriyle aşılacağını kaydetti.

Hem maddi hem de manevi hayatımızda annelerin yeri doldurulamaz önem ve kıymete sahip olduğunu vurgulayan Burhan Mucur, “Nitekim ‘Cennet annelerin ayakları altındadır’ kutlu seslenişi bunun en bariz kanıtıdır” dedi.

Elbette, elleri öpülesi anneleri yılın bir gününde hatırlamak ve anmanın asla doğru olmadığını belirten Burhan Mucur, “Onlara, yaşadığımız müddetçe en değerli hazinemiz olarak saygıyla ve büyük bir hürmetle yaklaşmamız en öncelikli manevi sorumluluklarımız arasında yer almalıdır” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber