Başkan İkiz personelle vedalaştı

Başkan İkiz personelle vedalaştı
29.03.2019
A+
A-

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz düzenlediği bir toplantı ile belediye personeli ile vedalaştı.

Havza Belediyesi Meclis Salonunda düzenlenen toplantıda belediye çalışanları ile bir araya gelen Havza Belediye Başkanı Murat İkiz Havza Belediyesinin 100 yılı aşan bir tarihi olduğunu belirterek; “Bizden önce 40 belediye başkanı geçmiş. Biz 41.’cisi olarak görevi teslim edeceğiz. Makamlar kalıcı insanlar gidici. Biz hep bu bilinç ile hareket ettik. Görevi devraldığımız günden bu yana personelimizin maaşlarını ve diğer sosyal haklarına elimizden geldiğince özen gösterdik. İstemeden veya bilmeden kırdığımız arkadaşlarımız var ise halkalarını helal etsinler. Ben sizlerden memnunun inşallah sizlerde benden memnunsuzdur. Ben sizlere hakkımı helal ediyorum. Sizlerde bana hakkınızı helal edin. Havza bizim ve sizlerde bizlerde Havza için hizmet etmeye devam edeceğiz.” Dedi.

Personel adına konuşan Halkla İlişkiler Müdürü Ömer Faruk Çörekçioğlu ise Başkan İkiz’e Havza’ya hizmetlerinden ötürü teşekkür ederek; “Gözünüz arkada kalmasın bizler Havza için yeni gelecek Başkanımız ile hizmete devam edeceğiz. Hakkımız size helal olsun.” Dedi.

Konuşmaların ardından Havza Belediye Başkanı Murat İkiz çalışanlar ile tek tek vedalaşarak helalleşti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber