Başkan Deveci’den İmamoğlu’na destek

Başkan Deveci’den İmamoğlu’na destek
10.04.2023
1
A+
A-

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, “Halk Buluşmaları” kapsamında Amasya’ya gelen Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na mitinge katılarak destek verdi.

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı ve İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Amasya’da Halk Buluşmaları’nda vatandaşlarla bir araya geldi. Bölge il ve ilçelerden de yoğun katılım olan mitinge Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Av. Gülay Deveci ile çok sayıda belediye başkanı ve partili katıldı.

 

“BİR AVUÇ İNSANIN DÖNEMİ BİTİYOR”

Konuşmasında önemli mesajlar veren Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Bu süreçte bölünmeyeceğiz. Birliğin gücünü göstereceğiz. Birlikte kazanacağız. Bir avuç insanın dönemi bitiyor. Kazanlar kulübü değişti, şimdi millet kazanacak” diye konuştu.

 

MEYDANIN SESİ PANKARTLAR

Miting alanını dolduran vatandaşlar ellerindeki pankartlarla seslerini duyurdu. Alanda “Siyasi Pankart Taşıyacaktık, Tutuklanırsınız Dediler”,“Umut Burada, Umut Biziz, Umut Millet”, “Biz Hazırız”, “Artık Tamam” yazılı pankartlar dikkat çekti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.