resim yükle

Başkan Demirtaş’tan katlı otopark atağı

Başkan Demirtaş’tan katlı otopark atağı
14.03.2024
A+
A-

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,İlçe halkının ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik yatırımlarına hız veren, projelerini bir bir açıklıyor. Bu kapsamda şehrin park sorununa çözüm olacak “İstiklal Katlı Oto Park” projesini hayata geçireceğini söyledi.

Şehrimizi yönetmeye talip olduğumuz 2009 yılından aynı hizmet aşkı ve heyecanla hemşerilerimize hiçbir zaman tutamayacağımız sözleri vermedik, halkımıza karşı hep gerçekçi olduk diyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,” Göreve geldiğimiz ilk günden beri nüfus artışı ve trafiğe çıkan araç sayısının da her ilde olduğu gibi şehrimizde katlanması nedeniyle, güzel ilçemizin kanayan yarası haline gelen otopark sorununa çare olabilmek için hep cesur adımlar attık. Geldiğimiz noktada çok şükür birbirinden önemli proje ve hizmetleri ilçemize kazandırdık. Yapılmayanları, hasıraltı edilenleri, kangrene dönmüş sorunları bir bir çözmek için gece-gündüz demeden, mesai mefhumu gözetmeden çalıştık, çabaladık. İlkadım ilçesindeki otopark sorununa bir çözümde “Katlı Otopark Projesi” ile sunmayı planlıyoruz. İstiklal Caddesi üzerindeki kullanılan otopark alanımıza yapmayı düşündüğümüz İstiklal Otopark Projesi, 3’ü bodrum katta olmak üzere 4 katlı, toplam inşaat alanı 20.575m2 olan projede tarihi konak ve zafer sinemalarının adını vereceğimiz 2 sinema salonu, 12.000m2 otopark alanı, 2000 m2 işyeri, 875 m2 toplam ofis alanı,1870 m2 sosyal alanlar yer alıyor.Bu projemiz ilçede hayat bulursa park sorunu ve araç yığılmasına çare olacak. Kurtuluşun ilkadım’ı olan ilçemizin ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri yerine getirmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz”dedi.

Katlı Otopark yan.jpg görüntüleniyor

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber