Başdeğirmen’den ilk açıklama: Büyük onur yaşıyorum

Başdeğirmen’den ilk açıklama: Büyük onur yaşıyorum
08.01.2024
A+
A-

Başdeğirmen’den ilk açıklama: Büyük onur yaşıyorum

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Isparta’nın adayının yine mevcut belediye başkanı Şükrü Başdeğirmen olduğunu açıkladı. Başkan Başdeğirmen ile birlikte Milletvekilleri Mehmet Uğur Gökgöz, Osman Zabun, AK Parti İl Başkan Vekili, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanı sahneye çıktı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte ellerini havaya kaldırarak, poz verdiler.

IMG 1582


AK Parti’nin bir kez daha Belediye Başkanı Adayı olarak gösterilen Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, ilk kez açıklama yaptı. Başkan Başdeğirmen; “Türkiye Yüzyılında Geleceğin Şehri Isparta’mız İçin Yine Yeniden Hazırız Kararlıyız” dedi.

Başkan Başdeğirmen açıklamasında; “Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Türkiye Yüzyılında Geleceğin Şehri Isparta’mız için bir kez daha belediye başkan adayı gösterilmem dolayısıyla büyük bir onur yaşıyorum. Bugüne kadar Gönül Belediyeciliği düsturuyla Isparta’mızın gelişimi ve refahı için bir arada çalıştık. Türkiye Yüzyılı hedefi doğrultusunda, Geleceğin Şehri Isparta’mızı Daha Yaşanabilir bir il yapmak için çaba sarf ettik. Siz değerli hemşehrilerimizin destek ve güveniyle birçok önemli projeyi hayata geçirirken, 2024-2029 hizmet dönemimizde de birlikte el birliğiyle, sevgi, hoşgörü, dayanışma, çalışma azmi ve yüreğimizle hizmet edebilme inancımızla çalışmaya devam edeceğiz. Bu süreçte bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan, desteklerini esirgemeyen Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Bakanlarımıza, Milletvekillerimize, Genel Merkezimize, İl, Merkez İlçe, Gençlik Kolları, Kadın Kolları teşkilatlarımıza ve hemşehrilerime teşekkür ediyorum.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber