Bakan Uraloğlu, Trabzon’da düzenlenen ‘U-Fest’ etkinliklerine katıldı

Bakan Uraloğlu, Trabzon’da düzenlenen ‘U-Fest’ etkinliklerine katıldı
26.01.2024
A+
A-

Bakan Uraloğlu, Trabzon’da düzenlenen ‘U-Fest’ etkinliklerine katıldı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Trabzon’da, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığınca organize edilen ve ulaşımın eğlenceli dünyasını gençlerle buluşturmayı amaçlayan gençlik festivali ‘U-Fest KTÜ’den Başarı Hikâyeleri’ programına katıldı. Üniversite öğrencileri ile bir araya gelen Uraloğlu, ‘U-Fest’ kapsamında açılan bakanlığa bağlı müdürlüklere ait stantları gezerek bilgi aldı.

WhatsApp Gorsel 2024 01 26 saat 21.39.53 1f08826a

Bakan Uraloğlu’na KTÜ öğrencilerinden sürpriz

Uraloğlu, öğrencilerle söyleşi gerçekleştirmek üzere sahneye çıktığında, öğrencilik yıllarında çekilen fotoğraflar ile Karadeniz Teknik Üniversitesin‘deki ders notlarının ve diplomasının da yer aldığı video sunumu sürprizi ile karşılaştı. Sürpriz karşısında duygulanan Uraloğlu, üniversite yönetimine ve öğrencilere teşekkür etti.

Uraloğlu öğrencilerle buluşmasında; öğrencilik yıllarındaki başarı hikayelerini ve ulaşımdan haberleşmeye mega projelerden, gelecek için tasarladıkları eserlere kadar birçok konuyu anlattı.

WhatsApp Gorsel 2024 01 26 saat 21.39.55 f4d674a7

Uraloğlu’na programda bir sürpriz de mezun olduğu, Karadeniz Teknik Üniversitesi inşaat mühendisliği bölümünden öğrenci arkadaşlarından geldi. Programa sürpriz yaparak katılan öğrenci arkadaşları ile bir araya gelen eskileri Bakan Uraloğlu, eskileri yâd ederek programda sevinç üstüne sevinç yaşadı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber