resim yükle

Atakum Meclis Üyesi, İmamoğlu’na 22 bin 955 TL bağış yaptı

Atakum Meclis Üyesi, İmamoğlu’na 22 bin 955 TL bağış yaptı
18.06.2019
A+
A-

Samsun’un tanınan iş adamı, aynı zamanda CHP Atakum Belediye Meclis Üyesi Hulusi Işıtan, CHP tarafından başlatılan Ekrem İmamoğlu’na destek kampanyasına 22 bin 955 TL bağış yaptı. Işıtan, “İmamoğlu Türkiye’nin ve yarınlarımızın umudu” dedi

Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) 31 Mart’ta yapılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı (İBB) seçimlerini iptal etmesinin ardından 23 Haziran’da yapılacak İstanbul seçimi için partiler hazineden yardım almayacak. Bunun için Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu için yardım kampanyası başlattı. Kampanyaya Türkiye’de ve yurt dışında yaşayan vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. CHP Atakum Meclis Üyesi Hulusi Işıtan’da yardım kampanyasına bağış yaparak yürütülen çalışmalara destek verdi.

KADERİNİ BELİRLEYECEK
Atakum’da bir bankada kampanyaya destek olmak için 22 bin 955 TL bağışlayan CHP Atakum Meclis Üyesi Hulusi Işıtan
Ekrem İmamoğlu’nun 31 mart seçimlerinden sonra YSK kararı sonucu mazbatasının elinden alınması ile haksızlık yapıldığını belirterek, “Sayın İmamoğlu bütün Türkiye’nin aydınlık geleceği için umudu. Atakum nasıl Karadeniz için büyük bir önem arz ediyorsa, İstanbul’da bütün Türkiye için öyle büyük bir önem arz etmektedir. İstanbul’da yapılacak seçim sonucu ülkemizin kaderini belirleyecektir. Seçimde ve bu süreç boyunca Sayın İmamoğlu’na çok haksızlık yaptılar ve yapmaya devam ediyorlar. Biz başkanımızın her zaman yanındayız. Gerek ilçe teşkilatımız gerekse bireysel olarak bu seçimlerde elimizden gelen tüm desteği veriyoruz. Seçime çok az bir zaman kaldı ancak bu son düzlükte insanlara örnek olmak ve dayanışma ruhlarını artırmak istedim. Ekrem İmamoğlu her şeyin en iyisini hakediyor. Her şey çok güzel olacak” dedi.

HAMBURG’TAN BÜYÜK DESTEK
Aynı zamanda Almanya ile ticaretlerini sürdürdüğünü ve merkezi Almanya olan CHP Hamburg ve Schleswig-Hostein Birliği’nin yönetim kurulu üyeliğini yaptığını ifade eden Işıtan, dernekle gerçekleştirdiği görüşmeler sonucunda, CHP’nin İmamoğlu’na destek sağlamak maksadıyla düzenlediği “Desteğinizle Her Şey Çok Güzel Olacak” kampanyasına büyük ilgi gösterilmesinden mutluluk duyduğunu ifade etti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber