resim yükle

Atakum Belediyesi’nden aralıksız kar mücadelesi

Atakum Belediyesi’nden aralıksız kar mücadelesi
18.03.2022
A+
A-

Atakum Belediyesi kent genelinde etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşımın aksamaması için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Belediye ekiplerinin çalışmalarını yerinde inceleyen Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci ‘’Hava koşulları nedeniyle hiçbir yurttaşımızın mağduriyet yaşamaması için çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam edecek.’’ dedi.

Atakum Belediyesi, şiddetli kar yağışı nedeniyle ulaşımda herhangi bir sorunun yaşanmaması için kent genelinde kar temizleme ve yol açma çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

ÇOK SAYIDA İŞ MAKİNESİ KULLANILDI

Atakum Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kentin kırsal mahallelerinin yanı sıra merkezdeki ana arterler, üst geçit, kaldırım gibi işlek yerlerde kar küreme çalışması yapıldı. Çalışmalarda buzlanmalara karşı tuzlama araçlarının  yanı sıra greyder, kepçe, lastikli dozer, kar küreme kamyonu gibi birçok iş makinesi kullanıldı.

BAŞKAN DEVECİ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Çalışmaları yerinde inceleyip bilgi alan Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci ‘’Ekiplerimiz Atakumluların hiçbir şekilde mağduriyet yaşamaması için görevleri başındalar. Özellikle acil hastalarımızın sağlık hizmetlerinden zamanında faydalanabilmesi için ulaşımda hiçbir aksaklığa izin veremeyiz. Yurttaşlarımızın hava koşullarından olumsuz etkilenmemesi için çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam edecek’’ dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber