resim yükle

ANTALYASPOR KAMPA BURDUR’A GİDİYOR

ANTALYASPOR KAMPA BURDUR’A GİDİYOR
01.06.2024
A+
A-

ANTALYASPOR KAMPA BURDUR’A GİDİYOR

ANTALYA-BHA

Antalyaspor Başkanı Sinan Boztepe ve teknik direktör Alex de Souza beraberlerinde yer alan heyetle birlikte, Burdur Valisi Türker Öksüz’ü makamında ziyaret ettiler.

Son iki yıl sezon öncesi hazırlık kampını İlimiz MAKÜ Lavanta Tepesi Hotel Spor Tesislerinde yapan Antalyaspor bu yılda 2024 – 2025 sezon hazırlıklarına Burdur’a gelmeye hazırlanıyor.
IMG 6553
Bugün gerçekleşen ziyarette Kulüp Başkanı Sinan Boztepe, Yeni Teknik Direktörleri Alex de Souza ve Yardımcısı Marco Aurelio ile birlikte, İstiklal Yerleşkesinde yer alan MAKÜ Alternatif Sporlar, Sporcu Eğitimi ve Kamp Merkezi bünyesinde yer alan idman sahaları, stadyum, otel ve diğer tesislerde yerinde incelemede bulundular.

İncelemeleri sonrası Başkan Boztepe, Alex ve beraberlerinde yer alan heyet Vali Öksüz’ü makamında ziyaret ettiler.

Yapılan ziyareti sosyal medya hesaplarından paylaşan Vali Öksüz, “Antalyaspor’un değerli başkanı Sinan Boztepe, MÜSİAD Burdur İl Başkanı Kerim Albayrak, Fenerbahçe efsanesi Antalyaspor’un yeni teknik direktörü Alex De Souza ve yardımcı antrenör Mehmet Aurelio’yu valiliğimizde ağırladık.
IMG 6552
Geçen seneden sonra bu senede Burdur’umuzda kamp yapma kararı alan değerli başkan ve yönetim kuruluna, teknik ekibe ve Antalyaspor camiasına teşekkür ediyor, bölgemizin takımı Antalyaspor’a başarılarla dolu bir sezon diliyorum.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber