Ankara’da Kentsel Dirençlilik ve Katılımın Geleceği Çalıştay’ı

Ankara’da Kentsel Dirençlilik ve Katılımın Geleceği Çalıştay’ı
23.01.2024
A+
A-

Türkiye Kent Konseyleri Birliği (TKKB) ve Ankara Kent Konseyi (AKK) işbirliğiyle “Kentsel Dirençlilik ve Katılımın Geleceği Çalıştayı” düzenleniyor. Etkinlik, 24 Ocak 2024 Çarşamba günü saat 14:30’da Ankara Kent Konseyi’nde gerçekleştirilecek.

featured

Türkiye Kent Konseyleri Birliği ve Ankara Kent Konseyi işbirliğiyle düzenlenecek “Kentsel Dirençlilik ve Katılımın Geleceği Çalıştayı” ile Türkiye’nin kentlerinde yerel yönetimlerin ve vatandaşların bir araya gelerek kentsel dirençlilik ve katılım konularını masaya yatırılacak.

Çalıştayda Prof. Dr. Ruşen Keleş, Türkiye’de yerel yönetimler ve katılımın rolünü ele alacak. Moderatörlüğünü Prof. Dr. Savaş Zafer Şahin’in yapacağı çalıştayda Kentsel dirençlilik ve katılımın geleceğini tartışılacak.

TKKB ve AKK’nin düzenleyeceği “Kentsel Dirençlilik ve Katılımın Geleceği Çalıştayı” ile kentlerdeki sosyal ve çevresel konularda duyarlılığı artırmayı, katılımın önemini vurgulamayı ve kentsel dirençlilik konusunda bilgi ve deneyim paylaşımını teşvik etmeyi hedefliyor. Katılımcıların, Türkiye’nin kentsel geleceği üzerine etkileşimli bir platformda buluşacakları etkinlik, katılımcılardan olumlu geri dönüşler alması bekleniyor.

Ankara’da Kentsel Dirençlilik ve Katılımın Geleceği Çalıştay’ı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber