AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Teyyare maaşını bağışladı

AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Teyyare maaşını bağışladı
31.03.2020
11
A+
A-

AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Teyyare’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın başlatmış olduğu ‘Biz bize yeteriz Türkiyem yardım kampanyasına tam destek geldi.
Teyyare sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada şunları kaydetti; “Türkiye’de her kesimi ilgilendiren koronavirüs illetinin milletimiz nezdinde verdiği ekonomik zararları ortadan kaldırabilmek için, “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” Sloganı ile, Sayın başkanımız recep Tayyip Erdoğan tarafından, 7 aylık maaşını bağışlayarak, Milli dayanışma kampanyası başlatılmıştır.
Kamuoyuna daha önce de taahhüt ettiğim gibi şahsen ben de, Milli dayanışma kampanyasına 12 aylık emekli maaşımı bağışlayarak katılmaktan onur ve şeref duyuyorum.
Ekonomik durumu iyi olan tüm kamu kurum, kuruluş ve işadamlarımızın da milli dayanışma kampanyasına katkıda bulunmasını bekliyoruz.
“komşusu aç iken, tok uyuyanlar bizden değildir” diyen, Sevgili peygamberimiz Hz. Muhammet Mustafa sav efendimizin hadis-i şerifine riyayet edelim ve bu kampanyada yerimizi ivedi olarak alalım. diyor, selam ve saygılarımı arz ediyorum.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.