Ak Parti Amasya Belediye Başkan Adayı Uyanık: Dersimize çalıştık, yönetmeye talibiz

Ak Parti Amasya Belediye Başkan Adayı Uyanık: Dersimize çalıştık, yönetmeye talibiz
23.01.2024
A+
A-

Betül Yılmaz/AMASYA-BHA

 Programda konuşma yapan Ak Parti Amasya Belediye Başkan Adayı Mehmet Uyanik şu ifadelere yer verdi:

“31 Mart 2024 tarihinde yerel seçimler yapılacak. Ak Parti Amasya Belediye Başkan Adayı olarak bu seçimin İlimiz ve ülkemiz genelinde barış, huzur içerisinde sağlıklı bir şekilde tamamlanmasını diliyorum. Tüm aday arkadaşlarıma başarılar diliyorum.

Cumhurbaşkanlığımızın önderliğinde, parti teşkilatlarımızın desteğiyle inşallah Amasya Belediyesini sağlıklı bir şekilde yöneteceğiz. İnşallah Amasya’yı layık olduğu hizmetlerle taçlandıracağız. Ak Parti olarak Amasya Belediyesini yönetmeye şahsım, ekibim ve tüm teşkilatlarımız ile hazırız.

DSC 4819

Ak Parti olarak 15 yıl Amasya Belediyesini yönettik, beş yıl ara verdik. Amasya halkı Ak Partiyi beş yıl tatile çıkardı. Beş yıllık süre zarfında bizde Ak Parti olarak dersimize iyi çalıştık ve tekrar tatil dönüşü zinde, sağlıklı bir şekilde projelerimizle tüm halkımızı kucaklayarak kimseyi ayrıştırmadan Amasya’yı yönetmeye talibiz.

Bu süreç zarfında tüm ekibimizle birlikte profesyonel bir şekilde çalışacağız. Birçok projelerimiz var fakat bugün itibari ile ilimizde Ankara’dan profesyonel bir ekip tarafından bir kamuoyu anketi yapılacak.

Bizler Amasya’nın ihtiyaçlarını, taleplerini biliyoruz ama bu anket ile birlikte Amasya halkının beklentileri, talepleri ve bizim gözümüzden kaçan neler var onu öğrenmek istiyoruz. Anket sonuçlarından aldığımız sonuçlara göre kendi projelerimizle harmanlayarak projelerimizi açıklayacağız.

DSC 4829

Amasya kamuoyunda birileri tarafından bizlerle ilgili şöyle bir algı oluşturuluyor. Ak Parti Amasya Belediyesi’ne gelirse, yeni dönemde alınan işçilerin tamamı tazminatları verilecek işten çıkarılacak. Sizlerin huzurunda söz veriyorum, kesinlikle böyle bir düşüncemiz yok. Görevinin başında olan, görevini yapan tüm işçilerimizin, Belediye personelinin başımızın üzerinde yeri var. Bir tane dahi işçi çıkarmayacağız. Görevine gelmeyen, halk tabiriyle bankamatik memuru konumunda olan, Belediyeye hiç uğramayanlar içinde kusura bakmasınlar gerekeni yaparız.

Dört dönemdir Ziyaret Belediyesi Başkanıyım, kimsenin ekmeğiyle oynamadım, kimsenin ekmeğiyle oynamayacağım. Sizlerin huzurunda söz veriyorum.

Ziyaret Beldesi’nde Millet Bahçesi, TOKİ ve daha birçok çalışma gerçekleştirdik. İnşallah yeni dönemde Amasya’yı tarihi ve kültürel değerleri ile kentsel dönüşümleriyle bir çok projemiz ile yönetmeye talibimiz. Son olarak, sözünü aldığımız tek projemizi paylaşacağım. TOKİ Başkanlığıyla görüşerek beş yıl içerisinde Amasya’mıza en az 3000 tane toplu konut yapacağız” dedi.

Düzenlenen program basın mensuplarının soru ve cevapları ile sonlandırıldı.

422226947 813420390816852 6003816008447846564 n
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber