resim yükle

Ahmet Davutoğlu, Yeni Parti İçin Ofis Tuttu!

Ahmet Davutoğlu, Yeni Parti İçin Ofis Tuttu!
25.07.2019
A+
A-

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, kuracağı yeni parti için Ankara’da ilk somut adımı atarak 4 katlı bir ofis tuttu

31 Mart Yerel Seçimleri sonrası partisi AKP’ye yönelik yayınladığı manifesto ve ardından yaptığı açıklamalar ile yeni parti kuracağı belirtilen eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ekibi partileşme için düğmeye bastı. Davutoğlu’nun önümüzdeki Ağustos ve Eylül aylarında Konya, Sakarya ve Manisa’da da bazı programlara katılması beklenirken yeni parti için Ankara’da ilk somut adımı attı.

DAVUTOĞLU 4 KATLI OFİS TUTTU
Gazete Duvar’da yer alan habere göre; Davutoğlu’nun Ankara’da bir ofisi bulunuyordu. Ancak yeni oluşum ve partileşme tartışmaları üzerine daha büyük bir ofis tutulmasına karar verildi. Edinilen bilgiye göre Beysukent’te 4 katlı yeni bir yer tutuldu. Davutoğlu’nun çalışmalarını bu ofisten yürüteceği öğrenildi.

PARTİ TÜZÜĞÜ VE PROGRAMI
Sonbahara’a kadar görüşmelerini sürdürecek Davutoğlu’nun parti tüzüğü ve programı içinde çalışmaları başlattığı ve bir tüzük ilee program taslağının Eylül ayına hazır hale getirilmesi hedefleniyor. Davutoğlu ile hareket eden bir siyasetçi, “Sistemde ve parti yönetiminde büyük yanlışlar ve anlayış farklarımız var. İstanbul seçimlerinde AKP yüzde 55 oy almış olsaydı da bu hareket ortaya çıkacaktı. Kabinede ya da MYK’da isim değişikliği ile sorunların çözülmesi mümkün değil. Kurulan sistem sorunlu. Bizimki ilkesel bir duruş” değerlendirmesinde bulundu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber