Acun Ilıcalı Survivor’a Ronaldinho’yu davet etti

Acun Ilıcalı Survivor’a Ronaldinho’yu davet etti
20.02.2024
A+
A-

İzlenme rekorları kıran Survivor’ın yeni bölüm tanıtımında Acun Ilıcalı, programa dünyaca ünlü bir futbolcuyu davet edeceğini açıkladı. Açıklamanın ardından akıllara ilk olarak eski Fenerbahçeli Mesut Özil gelse de ünlü ismin Acun Ronaldinho olduğu öğrenildi.

Acun Ilıcalı’nın yarışmacı Sercan Yıldırım’la olan diyaloğunda “Geçen bir arkadaşım aradı, ‘geleyim mi?’ dedi, ‘gel’ dedim. Sercanlar iyi takım var oynayalım o da sağ olsun kırmadı gelecek” dedi.

Sercan ise “Abi çok merak ettim” deyince Ilıcalı, “Dünyanın en büyük futbolcuları arasında gösterilen…” diyerek ismi açıkladı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber