resim yükle

Acar TOBB’u Temsilen TSE 58. Olağan Genel Kuruluna katıldı

Acar TOBB’u Temsilen TSE 58. Olağan Genel Kuruluna katıldı
01.06.2019
A+
A-

Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın katılımıyla gerçekleşen Türk Standardları Enstitüsü’nün 58. Olağan Genel Kuruluna Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğini (TOBB) temsilen TSE Genel Kurulu Delegesi olarak katıldı.

Genel Kurul’da TSE’nin 2018 yılı Faaliyetleri ile Kesin Hesabı’nın ve Yönetim Kurulu’nun ibrası gerçekleşti, 2018 yılı Denetleme Kurulu Raporu takdim edildi ve 2019 yılı bütçesi hakkında bilgi verildi.

TSE’nin 58. Olağan Genel Kurulu’nda Başkan, Yönetim Kurulu ve Teknik Kurul üyelikleri için seçim de yapıldı.

TSE’nin Yönetim Kurulu Başkanlığına Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Delegesi Prof. Dr. Adem Şahin yeniden seçildi. Yönetim Kurulu asil üyeliklerine Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Delegeleri Dr. Halil İbrahim Çetin, Mehmet Bozdemir, Enerji Bakanlığı Delegesi Şerif Okluoğlu ve YÖK Delegesi Prof. Dr. Ahmet Çarhan seçildi.

TOBB’u temsilen TSE Genel Kurulu Delegesi olarak genel kurula katılan Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar, Türk Standardları Enstitüsü’nün 58. Olağan Genel Kurulunun sonuçları itibari ile hayırlara vesile olmasını dileyerek; “Güzel bir ortamda TSE genel kurlumuzu gerçekleştirdik. Böylesi önemli bir genel kurulda görev almak gurur verici. Genel kurul sonuçları itibari ile inşallah ülkemize hayırlı olsun. Bu vesile ile halkımızın Ramazan Bayramını kutlar, Bayramın Tüm İslam alemine huzur, barış ve bereket getirmesini dilerim.” Dedi

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber