97 haneye 97 çalışma masası ve sandalye

97 haneye 97 çalışma masası ve sandalye
09.01.2024
A+
A-

Kilis Elbeyli Kaymakamlığı, ihtiyaç sahibi aileler ile yetim ve öksüz öğrencilerin olduğu 97 haneye çalışma masası ve sandalye hazırladı.

MİAHABERBHA

‘Yeni Masam Yeni Dünyam” projesi ile masa ve sandalyeler ailelere teslim edilirken Kaymakam Yunus Emre Bayraklı, “Her şey kıymetli öğrencilerimiz için” dedi….

08012024212947 20577 43031

YENİ MASAM YENİ DÜNYAM

Elbeyli Kaymakamlığı, ilçedeki ihtiyaç sahibi aileler ile yetim
ve öksüz öğrencilerin olduğu hanelerin çalışma masası ve sandalye ihtiyacını karşılamak için ‘Yeni Masam Yeni Dünyam’ projesini hayata geçirdi.

Kaymakam Yunus Emre Bayraklı’nın koordinasyonunda Sosyal
Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı organizasyonuyla yürütülen proje ile, şartlı eğitim yardımı alan hanelerdeki öğrenciler ile dezavantajlı öğrencilerin daha konforlu çalışma alanlarına ulaşabilmeleri hedeflendi.

08012024212958 14918 75705

MASA VE SANDALYELER HANELERİ SÜSLEDİ

Bu şekilde 97 hane tespit edilirken, hazırlanan çalışma masası
ve sandalyeler ailelere teslim edildi.

Çalışma masasına kavuşan öğrenciler mutluluklarını dile getirirken, Kaymakam Bayraklı başta olmak üzere emeği geçenlere teşekkür etti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber