resim yükle

6 bin km düzenlemesi havada kaldı! Otomobil satıcıları o yasağı deldi

6 bin km düzenlemesi havada kaldı! Otomobil satıcıları o yasağı deldi
17.09.2022
56
A+
A-

İkinci el araç piyasasındaki fahiş fiyatların önüne geçilebilmesi için uygulanan tescil tarihinden itibaren 6 ay ve 6 bin kilometre sınırından önce araç satılamaması şartı da işe yaramadı.

İkinci el araçlardaki fahiş fiyat artışının önüne geçilebilmesi amacıyla yapılan 6 bin km şartı ile ilgili yasal düzenleme çare olmadı. Öyle ki araç satıcıları bu düzenlemeyi de delmenin yolunu buldu. 6 bin kilometreden daha az kilometresi olan araç sahipleri bu araçların ‘6001 km’ olarak yeniden ilanlara koydu.

ef21970199c0499a9b99f8cab10c7002

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber