2. Komando Tugay Komutanlığında Önlemler Sürüyor!

2. Komando Tugay Komutanlığında Önlemler Sürüyor!
28.07.2016
98
A+
A-

2. Komando Tugay Komutanlığı ve İl Jandarma Komutanlığı önüne, önlemler çerçevesinde beton su boruları ve beton yer altı çöp konteynerleri yerleştirildi

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından, Bolu 2. Komando Tugay Komutanlığı ve İl Jandarma Komutanlığının bulunduğu bölgede önlemler alınmaya devam ediliyor.

Bolu Belediyesince, 15 Temmuz gecesi darbe girişiminin ardından iş makineleri ile kapatılan D-100 Karayolu, kısmen ulaşıma açıldı. İş makinelerinin kaldırıldığı bölgeye, yaklaşık 2.5 metre boyunda beton borular ve beton yer altı çöp konteynerleri yerleştirildi.

Polis ekiplerinin de bölgede uyguladığı güvenlik tedbirlerini sürdürdüğü gözlendi.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, teyakkuz halinin devam ettiğini belirterek, “Normal hayatı işler hale getirmeye çalışıyoruz. Önemli olan ilk gündü. Şu anki durum tamamen valiliğin kontrolünde. Biz zaten iş makinelerimizi çektik. Bolu 2. Komando Tugay Komutanlığı ve İl Jandarma Komutanlığının bulunduğu alanları değişik bir malzemeyle kapatmış durumdayız. Çünkü artık hayat devam ediyor.” ifadesini kullandı.

Yılmaz, hayatı normalleştirmeye çalıştıklarını, ancak tedbirlerin hala gerekli olduğunu da sözlerine ekledi.

 

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.