19 Mayıs’ta Cumhur İttifakı Aday Tanıtım Toplantısı gerçekleştirildi

19 Mayıs’ta Cumhur İttifakı Aday Tanıtım Toplantısı gerçekleştirildi
07.03.2019
70
A+
A-

19 Mayıs İlçesi Cumhur İttifakı Aday Tanıtım toplantısı, 19 Mayıs Belediye Toplantı ve Düğün Salonunda gerçekleşti.  

Yoğun katılımın olduğu tanıtım toplantısında, 2014-2019 yılları arasında Belediye Meclis Üyeliği görevi üstlenenlere plaket taktim edilirken, yeni aday olanlar tek tek tanıtıldı.  

Cumhur İttifak Ak Parti 19 Mayıs Belediye Başkan Adayı Osman Topaloğlu ,” Mevcut belediye başkanları yapılan anketler doğrultusunda eğer en az%50 ‘nin üzerinde teveccüh devam ediyorsa aday yapılmıştır. Dolayısıyla bizleri sizler aday yaptınız. Bu üçüncü dönemi inşallah hep birlikte sizlere hizmetkâr olmak için daha çok çalışarak tamamlayacağız.31 Mart akşamında Cumhur İttifakı adayı olarak Samsun’da birinci olarak final yapmak istiyoruz. Bunu siz değerli hemşehrilerimiz yapacak, buna inanıyorum. Biz iktidar partisiyiz. Millete hizmetkar olan biziz, dolayısıyla sorumluluğu olanda biziz. Onun için yeni meclis üyesi arkadaşlarımızla bu sorumluluğu yerine getirmek için daha da çok çalışacağız.2014-2019 yıllarında beraber çalıştığımız ve başarılı işlere imza attığımız tüm meclis üyesi arkadaşlarıma gönülden teşekkür ederim. Durmak yok hizmete devam. Dedi. 

Aday tanıtım toplantısına Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mahmut İşbilir, İlçe Koordinatörü Refik Çıkrık, Mahalle Muhtarları, STK’LAR ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.