resim yükle

‘Zaferin Yolu-Ruhundaki Ateş’ Belgesel Filmi Ankara Kent Konseyinde

‘Zaferin Yolu-Ruhundaki Ateş’ Belgesel Filmi Ankara Kent Konseyinde
19.03.2024
A+
A-

‘Zaferin Yolu-Ruhundaki Ateş’ Belgesel Filmi Ankara Kent Konseyinde

ANKARA-BHA

Zaferin Yolu: Ruhundaki Ateş Belgeseli – Yolculuk Bir Destanın İzinde

Ankara Kent Konseyi Sivil Toplum Buluşmaları kapsamında, 100 Yıllar Çalışma Grubu ile birlikte;
Çanakkale Zaferi ve Şehitlerimizi anmak için düzenlenen  program kapsamında  Zaferin Yolu-Ruhundaki Ateş’ Belgesel Filmi gösterimi yapılacak.

📅 19 Mart 2024 Salı BUGÜN
⏰ 14:30 ile 17:30 arası
🚩Ankara Kent Konseyi/Gençlik Parkı

Türkiye’nin zafer dolu tarihine, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman silah arkadaşlarının 1975 km’lik muazzam yolculuğuna tanıklık etmeye hazır mısınız? Alp Armutlu, yönetmenler Nazım Doğan ve Sinan Çevik ile birlikte hazırladığı “Zaferin Yolu: Ruhundaki Ateş” belgeseli ile bu unutulmaz yolculuğa davet ediyor.

Belgesel, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğindeki kahramanların destansı mücadelesini, Nutuk ışığında izleyicilerle buluşturuyor. Yolculuk boyunca, Kurtuluş Savaşı’na dair unutulmaz hikayeleri belgeleyen Armutlu, tarihin belleğinde yer eden destanı 100 yıl sonra yeniden yansıtıyor.

Cumhuriyetimizin 100. Yılı’na ve Kahraman Türk Ordusu’na ithaf edilen “Zaferin Yolu: Ruhundaki Ateş”, Gazi Mustafa Kemal’in manasını, liderliğini ve stratejik hamlelerini izleyiciyle buluşturarak, büyük bir mirası anlamak ve keşfetmek adına özel bir fırsat sunuyor.

Belgeselin muhteşem yolculuğuna siz de şahit olun! Kurumunuza özel bir izleme etkinliği düzenlemek için hemen bizi arayın. Türkiye’nin zafer dolu hikayesine ortak olun, bu eşsiz belgeseli izleyerek tarihin büyüsüne tanıklık edin!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber