Yılmaz’dan bölge idare mahkemesine ziyaret

Yılmaz’dan bölge idare mahkemesine ziyaret
08.05.2018
132
A+
A-

AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Merih Dinçer ve daire başkanlıklarını ziyaret etti.

24 Haziran seçimlerinde genel merkezin teklifi üzerine Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden istifa edip AK Parti Samsun Milletvekili A. Adayı olan Yusuf Ziya Yılmaz, yıllardır birlikte çalıştığı kamu kurum ve kuruluş temsilcilerini ziyaretlerini sürdürüyor. Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Merih Dinçer ve Bölge İdare Mahkemesi Daire Başkanlıklarını ziyaret eden Yusuf Ziya Yılmaz, “Belediye başkanlığımız boyunca güzel hizmetlere birlikte imza atmıştık. İnşallah bundan sonra da birlikteliğimiz devam edecek. Biz Samsun’a hizmet için var olduk. Bu kentin gelişimi içinde elimizden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar Samsun için yaptığımız çalışmaları Allah nasip ederde milletvekili seçilirsek yine Samsun başta olmak üzere tüm Türkiye’ye yayacağız” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber