Yılmaz: Parlamentoda sesiniz kulağınız olacağım

Yılmaz: Parlamentoda sesiniz kulağınız olacağım
14.06.2018
110
A+
A-

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz,  her zaman halkın içinde, yanında olmaya çalıştığını vurgulayarak, “İnşallah seçildiğimiz takdirde parlamentoda sesiniz kulağınız olacağım.” dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, seçim çalışmalarını Vezirköprü ilçesinde sürdürdü.

Seçim çalışmalarına her gün ilçelerde devam eden Yusuf Ziya Yılmaz, seçimlere 12 gün kala programına Vezirköprü ilçesinde esnaf ziyaretiyle başladı. Onlarca işyerine uğrayan Yılmaz, güzergahta esnaf, vatandaşların hal ve hatırlarını sordu, 24 Haziran’da destek istedi.

İlçede ilgiyle karşılanan Yılmaz, AK Parti icraatları, hedefleri, yeni dönemde yürütülecek çalışmalar hakkında bilgiler aktardı, halkın sorularını cevaplandırdı.

TEMEL ATMA TÖRENİNE KATILDI

İlçede esnaf ziyaretlerinin tamamlanmasının ardından Yılmaz, DOKAP, Kalkınma Bakanlığı ve Vezirköprü Belediyesi tarafından ortaklaşa yapılacak olan Soğuk Hava Deposu ve Sebze, Meyve Hali’nin temel atma törenine katıldı.

Konuşma yapan AK Parti Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Vezirköprü’de kalkınma ve yatırım alanında son yıllarda güzel gelişmelerin olduğunu söyledi.  Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde ilçenin ihtiyaçlarının giderilmesi için çok sayıda çalışma yapıldığını belirten Yılmaz, ekonomik alanda güç katacak her projeye desteğe hazır olduklarını kaydetti.

PARLAMENTODA SESİNİZ KULAĞINIZ OLACAĞIM

Yapılan yatırımlarla Vezirköprü ilçesinin potansiyelinin daha da ön plana çıkacağını vurgulayan Yılmaz, ”Güçlü bir iktidar, yönetim sürecinde istikrarla ekonomimiz güçlendi, yatırımlar, hizmetler arttı. Bundan sonrada artarak devam edecek. Her yatırım bulunduğu bölgeye büyük katma değerler katar. Kırsal kalkınma çalışmaları kapsamında Vezirköprü’ye başkanlığım dönemimde önemli destekler sağlandı. Bu tesis soğuk hava depoları, serası ile 20 dönümlük arazisi üzerin de büyük bir kompleks olacak. Samsun’un her bir noktasındaki çalışmaları yakından takip ettim, bundan sonrada edeceğim. İnşallah şimdi ise seçildiğim takdirde parlamentoda sizin sesiniz kulağınız olacağım. Yeni bir görevle hizmet etmeye çalışacağım.” dedi.

Temel atma törenine Vezirköprü Kaymakamı Yunus Emre Altıner, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis ile vatandaşlar katıldı.

Yılmaz: En büyük sermayemiz gönül birlikteliğimiz

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz,  “Bizi biz yapan en büyük sermayemiz birlikteliğimiz, gönül bağımızdır” dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Kavak ilçesinde iftar programına katıldı.

Seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, programlarına Kavak ilçesinde halk buluşmalarıyla devam etti. Sabah saatlerinde seçim koordinasyon merkezinde toplanılmasının ardından Organize Sanayi Bölgesi ve ilçe merkezinde esnaf ziyareti yapıldı.

Esnaf ve halkla sohbet edip hal hatırlarını soran, parti çalışmaları hakkında bilgi verip 24 Haziran seçimleri için destek isteyen Yılmaz, Akbelen mahallesinde vatandaşlarla iftar yaptı.

HALKLA BÜTÜNLEŞİLMELİ

Sıcak bir ortamda geçen iftarda halka hitap eden Yılmaz, halkla bütünleşmeyen, gönüllere giremeyen, onların sorunlarının giderilmesine katkı sağlamayan, gelecek nesillere güzel bir ülke bırakmakta eksik kalan siyasi oluşumların başarı sağlayamayacağına dikkat çekti.

EN BÜYÜK SERMAYEMİZ GÖNÜL BİRLİKTELİĞİ

“Bizi biz yapan en büyük sermayemiz birlikteliğimiz” diyen Yılmaz, “Herkesin evinde bir tas çorbası var. Ama bir arada olmanın aynı sofrada iftar açmanın tadı bir başka. Bir de buna gönül birlikteliği eklenince büyük bir sevgi ortaya çıkıyor. Yıllardır siyasetin içindeyiz. Biz hizmet ve gönül odaklı çalıştık.  Görüyoruz ki en büyük sermayemiz olan gönül birlikteliğimiz, verdiğimiz hizmetler bize büyük bir destek ile geri dönüyor. 24 Haziran’da bu birlik ve beraberliğimiz artarak devam edecek.” dedi.

Yılmaz, konuşmasında Yunus Emre’nin ‘ Ben gelmedim dava için. Benim işim sevi için. Dostun evi gönüllerdir. Gönüller yapmaya geldim.” dizelerini de hatırlattı.

Akşam ve teravih namazının ardından sahur etkinliğiyle program tamamlandı. İlçe programına Kavak Belediye Başkanı  İbrahim Sarıcaoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Osman Atlı, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Turan Çakır, il yönetim kurulu üyesi İlhan Kara ve teşkilat üyeleri katıldı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber