Yılmaz: Her alanda güçleneceğiz

Yılmaz: Her alanda güçleneceğiz
25.09.2018
126
A+
A-

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, “Ülkemizin yaşayacağı her olumsuzlukta zil takip oynayanlara fırsat vermeyeceğiz. Bunun için üreteceğiz, çalışacağız, her alanda güçleneceğiz. Özellikle birlik ve beraberlikten vazgeçmeyeceğiz” dedi

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Trabzon’da yerel seçim çalışmalarını sürdürdü.

Milletvekili Yılmaz, Giresun, Artvin, Rize, Kastamonu, Sinop ve Ordu’daki çalışmalarını tamamlamasının ardından Trabzon’a gitti. Trabzon Valisi Yücel Yavuz, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na nezaket ziyaretinde bulunan Yılmaz, daha sonra il başkanlığında belediye, parti ilçe, kadın, gençlik kolları başkanları, teşkilat üyeleriyle toplantı yaptı. AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi’nin de eşlik ettiği kent programında açıklamalarda bulunan Yerel Yönetim Karadeniz Bölge Sorumlusu Milletvekili Yılmaz, Türkiye’nin vakit kaybedecek bir dakikasının dahi olmadığını, kalkınma seferberliğinin artarak devam edeceğini söyledi.

“BİRLİK VE BERABERLİKTEN VAZGEÇMEYECEĞİZ”

Türkiye’nin güçlenmesinden, kalkınmasından, bağımsızlığını her alanda göstermesinden rahatsız olanların kirli oyunları ile daima karşılaşıldığını anımsatan Yılmaz, “AK Parti kadroları büyük bir sorumluluk ve hizmet aşkıyla 16 yıldır ülkenin yönetiminde. Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde büyük bir seferberlik başladı. Üretim, kalkınma, gelişim, demokrasi, hukuk yani her alanda dünyaya örnek oluşturan bir ülke ortaya çıktı. Tabi bunu çekemeyen, rantlarının bozulduğunu, Türkiye’yi bir tehdit olarak görenlerin kirli hesapları ise hiç bitmedi. Ülkemizde kötü bir şey olduğunda neredeyse zil takıp oynayacak hale geldiler. Allah bu niyette olanlara fırsat vermesin. Bunun için üreteceğiz, çalışacağız, her alanda güçleneceğiz. Özellikle birlik ve beraberlikten vazgeçmeyeceğiz. Ülkemizin yaşayacağı her olumsuzlukta zil takip oynayacaklara bu zamana kadar fırsat vermedik, bundan sonrada vermeyeceğiz” dedi.

Kentte çeşitli sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle de buluşarak istişarelerde bulunan Yılmaz, Eski Devlet, Bayındırlık ve İskan, Gençlik Spor Bakanlığı görevlerinde bulunan Faruk Nafiz Özak’ı da ziyaret etti.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber