Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanlığı Görevine Salih Şahin Atandı

Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanlığı Görevine Salih Şahin Atandı
27.11.2020
21
A+
A-

Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanlığında Teşkilat Başkanı olan Salih Şahin, parti genel merkezi tarafından il başkanlığı görevine getirildi.

 Samsun’da Yeniden Refah Partisi’nin İl Başkanlığı görevine iş adamı Salih Şahin’in ataması yapıldı. Genel Başkan Fatih Erbakan’ın oluru ile Salih Şahin’in İl Başkanlığı görevine getirildiği öğrenildi.
Daha önce Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanı olan Halil İbrahim Demirelli’nin genel merkezde görev alması nedeniyle boşalan İl Başkanlığına Salih Şahin’in getirildiği açıklandı. Yeniden Refah Partisi Samsun İl Başkanı olan Salih Şahin ise yaptığı açıklamada, Samsun’da teşkilatlanmayı güçlü kılacaklarını ve üye çalışmalarına hız vereceklerini belirterek, “Genel Başkanımız Fatih Erbakan beye bu görevi bize layık gördüğü için teşekkür ediyorum. Samsun’da Yeniden Refah Partisi olarak şehrimizin. sorunlarına eğilerek, bu sorunların çözümü için partimiz ile şehir insanları arasında bir köprü oluşturacağız. Çıktığımız bu yolda mevlam bizleri muvaffak eylesin” dedi.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber