resim yükle

Yaşanan arbede CİMER’e şikayet edildi

Yaşanan arbede CİMER’e şikayet edildi
23.06.2019
A+
A-

Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi’nde geçtiğimiz hafta pazartesi günü bir grup vatandaş ile zabıta ve meclis üyeleri arasında yaşanan arbede de bir vatandaşın boğazını sıkan AK Parti’li meclis üyesi Recep Kemal Certel CİMER’e şikayet edildi.

Suya yapılan zamlarla ilgili geçen hafta pazartesi günü Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde bir grup vatandaş zamların geri çekilmesi talebi ile meclise gitti. Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde kavga çıktı.

CİMER’E ŞİKAYET EDİLDİ

AK Parti’li meclis üyesi Recep Kemal Certel bir vatandaşın boğazını sıktı. Vatandaşın boğazı sıkılmasından sonra, Gazi Polis Merkezi’ne giden vatandaşlar suç duyurusunda bulundu. Bir vatandaş da e-devlet üzerinden CİMER’e ve BİMER’e Recep Kemal Certel’i şikayet etti. BİMER’e yapılan şikayetin İçişleri Bakanlığı’na sevk edildiği belirtildi.

cimer

cimer2

(Hedef Halk)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber