Terme’de bayram coşkusu

Terme’de bayram coşkusu
03.05.2022
33
A+
A-

Terme Cumhuriyet ve 15 Temmuz Milli İrade Meydanı’nda gerçekleştirilen bayramlaşma törenine İlçe Kaymakamı Metin Maytalman, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, Terme Cumhuriyet Başsavcıvekili İbrahim Şenol, AK Parti İlçe Başkanı Mümin Osman Ertan, MHP İlçe Başkanı Hüseyin Yüksel, CHP İlçe Başkanı İbrahim Yavuz, İYİ Parti İlçe Başkanı Ata Sefer Ayyıldız, Terme Belediye Meclis Üyeleri,
kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

SAĞLIKLA NİCE BAYRAMLARA
Tüm Termelilerin Bayramını kutlayan İlçe Kaymakamı Metin Maytalman, “Ramazan Bayramı’nın ilçemize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum. Allah sağlıklı, selametle nice bayramlara ulaşmaya nasip etsin” dedi.

BAYRAMIN SEVİNCİNİ VE COŞKUSUNU YAŞIYORUZ
Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç ise, “Bugün hemşehrilerimizle birlikte Ramazan Bayramı’na ulaşmanın heyecanı, coşkusunu sevincini yaşıyoruz. Öncelikle tüm Termeli hemşehrilerimizin ve tüm İslam Alemi’nin bayramını kutluyorum. Sağlıklı sıhhatli, huzurlu nice bayramlar temenni ediyorum.” diye konuştu.

JANDARMA VE POLİSE ZİYARET
Bayramlaşma programının ardından İlçe Kaymakamı Metin Maytalman ve Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç beraberindeki heyetle, sırasıyla ilçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüklerini ziyaret ederek, kolluk kuvvetlerinin bayramını kutladı.

ACİL ŞİFALAR DİLEDİLER
Daha sonra Terme Devlet Hastanesi ziyaret eden Kaymakam Maytalman ve Başkan Kılıç, sağlık çalışanlarının, hastaların ve hasta yakınlarının bayramını tebrik ederek, hastalara acil şifalar diledi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.