Temsilciler Kurulu, Devre Arası Seminerlerini Online Yaptı

Temsilciler Kurulu, Devre Arası Seminerlerini Online Yaptı
16.01.2024
A+
A-

Türkiye Futbol Federasyonu Temsilciler Kurulu, 15 Ocak 2024 tarihinde Üst Klasman ve Federasyon Güvenlik ve Akreditasyon Temsilcilerinin katılımı ile farklı saat dilimlerinde devre arası seminerlerini online olarak gerçekleştirdi.

BHA-SPOR

Klasman ve Yeni Klasman Temsilci semineri de yine online olarak 17 Ocak 2024 Çarşamba günü yapılacak.

Temsilciler online eğitimin yanı sıra Turkcell eğitim platformu üzerinden sınava da tabii tutuldu. Online seminere, Temsilciler Kurulu Başkanı Gökhan Özsavaş ile Temsilciler Kurulu Raportörü Ertuğrul Arslan Riva merkezden, Başkanvekili Ahmet Hamdi Usta, Üyelerden Burhan Cuci ve Süleyman Basa ise online olarak katılım gösterdi.

Eğitim sırasında Temsilci İşleri Koordinatörü Baki Şahin değişen statü ve talimatlar, Temsilci İşleri Müdür Yardımcısı Sadık Yıldırım da raporlama konularında sunum yaptı.

Temsilciler Kurulu Başkanı Gökhan Özsavaş’ın ikinci devrede başarı dilekleri ile Üst Klasman ve Federasyon Güvenlik ve Akreditasyon Temsilcisi semineri sona erdi.

tff 1 temsilci3

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber