resim yükle

Sinop Valisi Koruyucu meleklerle iftarın bereketini paylaştı

Sinop Valisi Koruyucu meleklerle iftarın bereketini paylaştı
16.03.2024
A+
A-

Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan ve eşi Reva Beray Özarslan, Vali Yardımcısı Ali Osman Bulat ve eşi Öznur Bulat, İl Müftüsü Paşa Bektaş ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Zeki Yıldırım ile birlikte, koruyucu ailelerimiz ile Öğretmenevi’nde düzenlenen iftar programında bir araya geldi….

featured

Sinop Valisi Koruyucu meleklerle iftarın bereketini paylaştı

SİNOP-BHA

Resim

ÇOCUKLARI KUCAKLADI

Sevgi dolu kalpleriyle, çocuklarımıza özel olduklarını hissettiren, onlara aile olmanın tadını yaşatan yüce gönüllü aileler ile iftar yapan Vali Özarslan ve eşi, iftar sofrasına teşrif ettikleri için tüm ailelere teşekkür etti.

Resim

KORUYUCU AİLELERE MİNNETTARIZ

Vali Özarslan, “Yüreklerindeki sevgiyle, kalpten doğan yavrularımızı koruyup kollayan, sıcacık yuvalarını ve şefkatlerini paylaşan bütün koruyucu ailelerimize minnettarız” dedi.

Vali Özarslan, Ramazan Ayı’nın koruyucu aileler ve çocuklar için hayırlı olması
temennisinde bulundu.

Sinop Valisi Koruyucu meleklerle iftarın bereketini paylaştı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber