resim yükle

Sarıcaoğlu: Adaletten asla sapmadık

Sarıcaoğlu: Adaletten asla sapmadık
07.02.2024
A+
A-

Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, ”Kavak’ta görev yaptığımız iki dönem boyunca gerek kurum içinde gerekse dışında asla adaletten sapmadık dedi.

Başkan Sarıcaoğlu, Belediyesi’nin hizmet birimlerindeki çalışanlarla “İstişare Toplantısında” bir araya geldi. Kardelen Düğün Salonunda düzenlenen programda personeline seslenen Başkan İbrahim Sarıcaoğlu, “Sizlerle geçirdiğim iki dönem benim için unutulmaz yıllar. Tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.  Gerçekten de sizlerle yaptığımız çalışmalarımızla Kavak’ta büyük bir değişim yaptık. Bunda hepinizin katkısı var. Hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.

İki dönemlik başkanlık görevi süresince belediyede görev yapan kimsenin ekmeği ile oynamadığını söyleyen Sarıcaoğlu, Kavak Belediyesi’nin tüm personeli ile büyük bir aile olduğunu belirterek kurum içinde dışında her zaman adaletli olduklarını ve herkesi kucakladıklarını ifade etti.

Belediyedeki tüm birimlerin halkın refahı ve huzuru için gece gündüz demeden çalıştığını ifade eden Sarıcaoğlu. Yönetim olarak her zaman işçilerin yanında olduklarını bu amaçla aylık maaşlarında ciddi oranda iyileştirme yaptıklarını anlattı.

Sarıcaoğlu, “Tüm birimlerimiz yaz kış sürekli görevlerinin başında. Çalışanlarımız işlerini en iyi şekilde yapıyor. Onların her zaman yanındayız. İlçemize hizmet anlamında emek veren işçilerimizin haklarını her zaman koruduk ve koruyoruz. Yaklaşık 120 personelimizin daha iyi şartlarda yaşamları için ücretlerinde ciddi anlamda iyileştirme yaptık.  Belediyemiz imkanları artıkça da çalışanlarımıza daha fazla ücret vereceğiz. Biz her zaman işçilerimizin yanındayız.” diye konuştu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber