Sandıkçı’dan iş insanlarına yatırıma davet

Sandıkçı’dan iş insanlarına yatırıma davet
09.06.2022
101
A+
A-

Samsunlu iş insanlarına projeleri gezdiren Başkan Sandıkçı, Canik’e yatırım çağrısı yaptı.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Samsun’un önde gelen iş insanlarıyla buluştu. İnşaat sektörünün önde gelen isimlerini kahvaltıda ağırlayan Başkan İbrahim Sandıkçı, iş insanlarına ilçedeki projeleri gezdirip yatırım çağrısında bulundu.

Yatırıma teşvik

İş adamlarına ilçede yatırım yapma tavsiyesinde bulunan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Samsun’un kıymetli iş insanları ve yatırımcılarıyla ilçemizde devam eden çalışmaları yerinde inceledik. Kendilerini merkezi hükümet ve belediyemiz tarafından ilçemizde gerçekleştirilen projeler ve yatırımlar hakkında bilgilendirdik. Gelişen ve değişen Canik adına atılacak her adımı önemsiyoruz. İş dünyasının önde gelen tüm yatırımcılarını ilçemize davet ediyoruz” diye konuştu.

“Üniversite ve Şehir Hastanesi ilçenin dinamosu”

Canik’te önemli gelişmelerin olduğunu ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “Göreve geldiğimiz üç yıl içinde gerçekleştirdiğimiz yatırımlarla ilçemiz kabuğunu kırıp gerçek hüviyetine kavuşmuştur. Amacımız önümüzdeki hizmet döneminde bu projeleri geliştirerek Canik’i Türkiye’nin gözde ilçeleri arasına dahil etmek. Bu amaç doğrultusunda iş dünyasından üniversiteye, STK’lardan bürokrasiye kadar her kesimin iş birliği içinde olması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Samsun Üniversitesi ve yapımı devam etmekte olan Şehir Hastanesi ilçemizin gelişmesine katkıda bulunan iki önemli dinamo. Gösterdiğimiz gayretlerle ilçemizdeki yatırımların daha da artacağına inanıyoruz” dedi.

Gerçekleştirilen gezi programıyla Canik’te gerçekleştirilen yatırımları yakından inceleme fırsatı bulan iş insanları, Başkan Sandıkçı’yı başarılı çalışmalarından dolayı kutladı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.