resim yükle

Samsunlu ünlü iş insanı Acar sağlık çalışanlarını unutmadı

Samsunlu ünlü iş insanı Acar sağlık çalışanlarını unutmadı
16.03.2021
74
A+
A-

Samsunlu ünlü iş insan Bilal Acar 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Vezirköprü ilçesinde bulunan sağlık çalışanlarına özel bir çiçek göndererek sürpriz yaptı.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olduğunu ve sağlık sektöründe görev yapan her sağlık çalışanın bu ülkenin gözbebeği olduğunu ifade eden Acar; “Maske, temizlik ve mesafe. Devletimiz ısrarla bu kurallara uyulmasını istiyor. Bizler için milletimiz için bunun yapılmasını halkımızdan bekliyor. Kurallara harfiyen uyulduğunda sağlık çalışanlarımızın eli de rahatlamış olacak. Bizlerde sevdiklerimiz ve bir can kaybının bile yaşanmaması için halkımıza çağrı yapıyoruz; ‘Ne olur kurallara uyalım.” diyerek sözlerini tamamladı.

1615912114 fc09b6bffd2e5df90ab6

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber