Samsun’da Tramvay Korona Virüs Dağıtıyor!

Samsun’da Tramvay Korona Virüs Dağıtıyor!
16.06.2020
478
A+
A-

Samsun’da tramvay çekilen görüntüler pes artık dedirdirken samsunlu vatandaşları isyan etme noktasına getirdi.

Samsun’da korona virüsün bitmediği ve vaka sayısının düşmekten ziyade yükselişe geçmesindeki en etkili faktörlerden birininde  tramvayda kaydedilen görüntüler oldu. Samsunlu vatandaşlar korona virüs önlemleri konusunda Büyükşehir belediyesinin yetersiz olduğunu ifade ederken tramvay’da çekilen görüntü ile Samsun Büyükşehir belediyesinin korona virüs önlemleri konusunda yetersiz kalışı yine Samsun’da gündem oldu.

Samsun ‘da korona virüs vakaları her geçen gün neden yükşelişe geçiyor sorusu bir çok vatandaş tarafından merak konusu olurken, sosyal medyada paylaşılan görüntülerde vatandaşların tramvay da adeta üst üstte yolculuk ettiği yine paylaşılan görüntüler arasında oldu.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in korona virüs önlemleri konusunda yetersiz kalması Samsun’da hep gündemde yerini korurken tramvayda çekilen görüntülerin ardından sosyal mesafe kurallarına uyulmadığı ve hiç bir şekilde önlem alınmadığı dikkatlerden kaçmadı. Samsunlu vatandaşlar tramvaylarda, korona virüs önlemlerinin yeterli olmadığını ifade ederken şikayetlerini sosyal medya üzerinden ifade edip video çekip paylaştılar. Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin konuya hassasiyet gösterip bir an önce gerekli önlemlerin alınmasını istiyen Samsunlu vatandaşlar yaşanan önlemsizliğin bir an önce önleme dönüşmesini talep ettiler.

Samsun'da korona virüs vakaları her geçen gün neden çoğalıyor ?Samsun'da tramvay ulaşımında alınmayan önlemlerden dolayı insanlar tıka basa yolculuk etmek zorunda bırakılıyor. Büyükşehir belediyesi en başından bu zamana kadar almadığı önlemler, tehlike saçarken, insanları adeta ölüme iterek virüsün yayılmasına yardımcı oluyor!

Haber Has paylaştı: 15 Haziran 2020 Pazartesi

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.