Samsun’da şaibeli kongre 100 kişi saldırdı iddiası!

Samsun’da şaibeli kongre 100 kişi saldırdı iddiası!
14.11.2021
472
A+
A-

Samsun’da Türk Eğitim-Sen 1 No’lu Şube’nin 7. Olağan Genel Kurulu, açıklanan gündem maddeleri doğrultusunda 14 Kasım Pazar günü 23 Nisan Ortaokulu Konferans Salonu’nda yapılacaktı. Ancak Türk Eğitim Sen Samsun 1 Nolu Şube Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada, genel kurulun güvenlik sebebiyle 1 hafta sonraya ertelendiği belirtilmiş ertleme açıklamasına rağmen kongreye gidildiği ve olayların çıktığı gündemde bomba etkisi yaptı.

100 KİŞİ SALDIRDI İDDİASI!
Samsun’da Türk Eğitim-Sen 1 No’lu Şube’nin 7. Olağan Genel Kuruluna katılan mevcut başkan ve yeniden adaylığını açıklayan Levent Kuruoğlu yaptığı açıklamada ; Bugün kongreye gittim. Okulun girişinde yaklaşık yüz kişilik bir grubun saldırısına uğradım. İrfan A.’da yanımdaydı. Beni korumak için çok çaba sarfetti. Biz İrfan A. ile yöneticisi olduğumuz sendikanın kongresine gitmiştik. Ama bu vahşi olay gerçekleşti. Artık bu dakikadan sonra burada sendikacılık yapmanın imkanı kalmamıştır. Korktuğum için değil ama anlamı kalmadığı için haftaya yapılacak kongreye katılmayacağım.
Buna sebep olanları Allah’a havele ediyorum.
Allah büyüktür.
Şairin dediği gibi;
Biz koşu bittikten sonra da koşan atlarız… ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber