Samsun’da muhteşem organizasyona günler kaldı!

Samsun’da muhteşem organizasyona günler kaldı!
21.12.2021
106
A+
A-

Samsunhabercom sponsorluğu ile 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ve Milli Mücadelenin 102. Yılı nedeniyle Sheraton Grand Otel’de büyük bir organizasyon düzenleyen Samsun Gazeteciler Cemiyeti hazırlıkları tamamladı.

Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı, “Milli Mücadele Ödülleri bundan sonra her yıl geleneksel olarak verilecek. Biz bu akımı Samsun’da başlattık. Türkiye’nin birçok büyükşehirlerinde bu organizasyonlar nasıl düzenleniyorsa Samsun’da aynı şekilde düzenlenecek. Samsun’u sahipsiz bırakmayacağız. Bu şehre emeği geçen insanları da her yıl ödüllendireceğiz. Şimdiden ödül törenimiz hayırlı olsun” dedi. 8 Ocak Cumartesi günü saat 19.30’da Shreaton Grand Otel’de düzenlenecek olan organizasyonun sunuculuğunu ünlü sunucu Mesut Yar üstlenecek. Gecede sahneye çıkacak sanatçı Resul Dindar ise gönüllerin pasını silecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber