Samsun’da Amatör Balıkçılar Eylem Yaptı!

Samsun’da Amatör Balıkçılar Eylem Yaptı!
29.09.2020
34
A+
A-

Samsun amatör dost balıkçılar ve doğayı koruma derneği (SAMBAD)  üyeleriyle sosyal medyadaki balıkçı gurubu temsilcileri ve Samsun genelindeki amatör olta balıkçıları uzun yıllardır Canik ilçesinde yer alan mendirek ve liman kayası gibi avlak yerlerinin amatör balıkçıların girişine kapatılmasını protesto ederek Samsun’lu yöneticileri bu soruna çözüm bulmaya çağırdı.

CHP Canik İlçe Başkanı Bülent KUTBAY’ında katıldığı amatör balıkçı protestosunda açıklama yaptı;

CHP Canik ilçe başkanlığı olarak amatör balıkçılarımızın Canik dışındaki ilçelere gitmek zorunda kalmasını bizde protesto ederek eyleme katıldık ve bu süreçte amatör balıkçılarımızın yanındaydık. Kötü alışkanlıktan uzak tutan olta balıkçılığı en güzel hobilerden biridir. Ne yazık ki avlak yerleri Canik ilçemizde yüzlerce balıkçımız için büyük sorun haline gelmiş durumda.

CHP Canik ilçe teşkilatı olarak bu sorunun takipçisi olacağız dedi.

94a2bfe3 dfca 4aef a370 7236a2df5fdb

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber