Samsun CHP’de kılıçlar çekildi

Samsun CHP’de kılıçlar çekildi
14.12.2018
64
A+
A-

CHP Samsun İl eski Başkan Yardımcısı Cömert, parti genel merkezinin kararı ile Samsun’da İYİ Parti’nin adayının desteklenme kararına tepki gösterdi. Cömert, “Yazıklar olsun “dedi.

İYİ Parti ve CHP arasında sağlanan ittifak kapsamında Samsun’da CHP’nin aday çıkarmayıp İYİ Parti adayını destekleme kararına sert tepki gösterdi. Yazılı açıklama yapan Cömert,”Genel merkezin il başkanlığına Mehmet KUNDAK’ı atamasıyla zaten hata yapılmıştı. Şimdi de partiyi perişan ettiler.

YAZIKLAR OLSUN….
Biz Devrimciyiz diyen İl yöneticilerine, Samsun’dan Milletvekili seçilip Genel Başkan Yardımcılığı yapanlara, Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan yardımcısı olup kendi İl’inde aday çıkaramayanlara. En önemlisi stajyer Genel Başkan’a 10 yıldır CHP tarafından yönetilmiş Samsun’da Aday çıkaramamasından dolayı yazıklar olsun.Garanti olunca ortaya çıkıp kendisi aday olanlara, garanti olmayınca oyuncak aday çıkaranlara YAZIKLAR OLSUN.Oyun içinde oyun kuranlara, kafasını kuma gömenlere, ben varsam parti var, ben yoksam parti olmaz diyenlere, yerel seçimlerde aday gösterip de Aday’a oy vermeyin diyen partinin her dönem nimetlerinden yararlananlara ve bunların oyunlarına gelen Genel Başkan ve yöneticilerine YAZIKLAR olsun.” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.