Samsun Büyükşehir Belediyesi’nden 200 Bin TL Açıklaması!

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nden 200 Bin TL Açıklaması!
21.12.2020
116
A+
A-

Miraç Morçöl yaptığı canlı yayında, kendisinden Samsun Büyükşehir Belediyesi’nde daire başkanlığı ve danışmanlık görevi için 200 bin lira para talep edildiğini iddia ederek gündeme getirmişti.

Samsun Büyükşehir Belediyesi konuyla ilgili açıklamada bulunurken Ak Parti Samsun İl Başkanlığı konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “20.12.2020 tarihinde bir internet sitesi üzerinden canlı yayın yapan Miraç Morçöl adlı kişi, tanıdığı bir kişiyi belediyemizde istediği daire başkanlığı ve müdürlük görevine getireceği teminatı ile ismini veremediği bir şahıs tarafından kendisinden 200.000,00 TL para istendiğine dair haber yapmıştır.
Haberde yer alan kişi ve açıklamalar ile Belediyemizin hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Miraç Morçöl gibi, kendisinden para isteyen kişi de belediyemiz çalışanı değildir. Böyle bir olayın Belediyemizde gerçekleşmesi asla mümkün değildir. Bununla birlikte söz konusu iddialar ile ilgili olarak gerekli araştırmanın yapılması olaya karışan kişiler hakkında gerekli soruşturmanın yapılarak haklarında yasal işlemler başlatılması için bugün itibariyle Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunulmuştur.” denildi

Miraç Morçöl Canlı Yayında Konuyu Gündeme Taşıdı;

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber