Rüşvetçi Daire Başkanı Bahattin K. Hakim karşısına çıkıyor!

Rüşvetçi Daire Başkanı Bahattin K. Hakim karşısına çıkıyor!
04.10.2021
59
A+
A-

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nde yolsuzluk rüşvet ve irtikap suçu yarın hakim karşısına çıkacak olan Bahattin K.’nın davasına Samsun CHP İl Başkanlığı yaptığı açıklamada katılacaklarını bildirdiler.

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nde yolsuzluk rüşvet ve irtikap suçu ile ilgili yargılanan Bahattin K. ile ilgili açıklama yapan CHP Samsun İl Başkanı Sayın Fatih TÜRKEL; Samsun Kamu vicdanı ve Büyükşehir Belediyesi’nin sınav günü yarın.
Geçtiğimiz yıl büyük yolsuzluk rüşvet ve irtikap suçu ile ilgili baskın yapılmış bu anlamda söz konusu bürokratın kasasından kilolarca altın, milyonlarca TL, onlarca tapu, onlarca hesap cüzdanı çıkmış ve sözde bu bürokrat daha önceden Terme Belediyesinde yolsuzluk ve skandallara karışmış ama buna rağmen Büyükşehir Belediye Başkanı şahsı getirip Hesap İşleri Daire Başkanı yapmış. Şu an söz konusu bu bürokrat tutuklu ve yarın mahkemesi var. Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak mahkemeyi ve verilecek kararı yakın takibe aldık.
Yarın avukatlarımızla birlikte mahkeme salonunda olacağız.
Millet pandemi döneminde ekmeğe muhtaç duruma düşmüşken, çiftçimiz emekçilerimiz, esnafımız bu zor koşullarda yaşam mücadelesi verirken kamunun Samsunluların milyonlarca TL’sini götüren sözde bürokrattan yarın hesap sorulmasını bekliyoruz.
Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak konuyu en yakın şekilde takip etmeye devam edeceğiz. Diye konuştu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber