Pompacı 1 TL’lik benzini paylaştı

Pompacı 1 TL’lik benzini paylaştı
14.01.2022
11
A+
A-

Benzin fiyatlarına gelen son zamlar sonrası bir pompacı, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı videoda bir pet şişenin içine 1 TL’lik benzin doldurdu. 1 TL’lik benzine pompacı da şok oldu.

Türkiye’de iğneden ipliğe gelen fahiş zamlara bir de vergilerde gerçekleşen zamlar da eklenince vatandaşın kıpırdayacak hali kalmadı. Bu konuda en yüksek artış da benzinde yaşandı. Dolardaki zıplamadan önce 8-9 lira olan benzin, şimdilerde litresi 13-14 lira arasında satılıyor. Bir benzincide çalışan pompacı da bu konuyla alay etmek için 1 liralık benzinin ne kadar olduğunu şişeye doldurarak gösterdi. Pompadan 1 liralık benzin çeken çalışanın şişesine ancak çok az benzin dolabildi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber