resim yükle

Özkefeli’den 10 Kasım mesajı

Özkefeli’den 10 Kasım mesajı
09.11.2019
187
A+
A-

ADD Samsun Şubesi Başkanı Dr. Işık ÖZKEFELİ, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

ADD Samsun Şubesi tarafından yayınlanan mesaj şöyle,

“Gazi Mustafa Kemal Atatürk;

  1. yüzyılın en büyük lideri,

Ulusal Kurtuluş Mücadelemizin başkomutanı,

Tam bağımsız, demokratik, parlamenter, çağdaş ve laik Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu,

Türk milletinin Ata’sı,

Dünya barışının öncüsü,

57 yıllık yaşamı boyunca milletinin bağımsızlığı ve ülkesinin aydınlık geleceği için mücadele vermiş eşsiz lider,

Geçmişimiz ve geleceğimiz!

Tek ve Ebedi Liderimiz, Başkomutanımız, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bedensel varlığının aramızdan ayrılışının bugün 81. Yılında onu daha bir saygıyla, minnetle, sevgiyle anıyoruz.

Varlığını ve yarınlarını kimlere borçlu olduğunu unutmayanlar için; Atatürkçü Düşünmek ve yaşamak, Atatürkçü olmak bir onurdur.

Tam Bağımsızlık, özgürlük ve Ulusal egemenlik temelinde geleceğe yürümek erdemdir.

Atatürkçü Düşünce Derneği Samsun şubesi olarak; Ata’mızın bizlere bıraktığı evrensel değerleri ve O’nun devrimlerini korumaya, O’nun gösterdiği aydınlık yolda gururla ve azimle, yılmadan ilerlemeye kararlıyız.

Tarihsel gerçekleri silmeye çalışıp, yalan-dolanla ona saldırmaya çalışanlara bir kere daha sesleniyoruz; Atatürk’ün ilkelerini ve düşüncelerini, yaptıklarını Türk Milletinin beyninden; sevgisini kalbinden silmeye kimsenin gücü yetmeyecektir.

Ey Büyük Atam! Fikirlerinin ve eserlerinin son Kasıma kadar yılmaz bekçileriyiz…”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber