Musıki Cemiyeti’nden 39. Vuslat Konseri

Musıki Cemiyeti’nden 39. Vuslat Konseri
09.05.2018
133
A+
A-

Samsun Musıki Cemiyeti, ‘Vuslat’ konserlerinin 39’uncusunu Canik Kültür Merkezi’nde verdi.

1970 yılından itibaren çalışmalarını aralıksız sürdüren Samsun Musıki Cemiyeti, Şef Mecalla Payaslı yönetiminde ‘Vuslat’ konseri verdi. Konserde beraber ve solo olarak 22 eser seslendirildi. Konser sonunda Şef Mecalla Payaslı ve koronun söylediği ‘Çırpınırdı Karadeniz’ eserinde açılan bayraklar salonda duygu dolu anların yaşanmasına neden oldu.

Cemiyet Başkanı Şenay Sönmez, bir ‘Vuslat’ konserini daha başarı ile icra etmenin gururunu yaşadıklarını belirterek, ”Bu konserin hazırlanmasında emeği geçen başta koro şefimiz Mücella Payaslı olmak üzere, koromuzu oluşturan saz ve ses sanatçılarımıza ve konseri izlemeye gelen misafirlerimize teşekkür ediyorum. Öte yandan kültür ve sanata katkı anlamında bizim her zaman yanımızda olan Canik Belediye Başkanımız Osman Genç ve Belediye Başkan Yardımcımız Alican Usta’ya ayrıca teşekkür ediyorum. ” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber