Mitingleri İlkadımlılar erken başlattı

Mitingleri İlkadımlılar erken başlattı
17.02.2019
56
A+
A-

Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Kışla Mahallesinde yüzlerce İlkadımlı tarafından karşılanırken seçim çalışmalarında mitingleri vatandaşlar başlattı.

Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok seçim çalışmalarını gün boyunca esnaf ve vatandaş buluşmaları ile sürdürürken gerçekleştirdiği ev ziyaretleri ile de İlkadımlılarla bir araya geliyor. Ev ziyaretleri için gittiği mahallelerde büyük ilgi gören Başkan Erdoğan Tok Kışla Mahallesinde gerçekleştirdiği ziyarette yüzlerce İlkadımlı tarafından karşılandı. Ev ziyaretinde Başkan Erdoğan Tok’a eşi Hatice Tok, kızları ve damadı Muhammed Kaya ile birlikte, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, MHP İlkadım İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülşen Arslan, AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman, İlkadım Mahalle Muhtarları ve İlkadım Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri eşlik etti.

AVCILAR; “İLKADIM ZAFERE HAZIR”

Yoğun bir ilginin yaşandığı buluşmada konuşan AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar; “İlkadım’da öyle bir coşku, öyle bir heyecan ve öyle güçlü bir kardeşlik ortamı var ki İlkadımlılar zafere hazır. Başkanımız Erdoğan Tok tarafından yapılan dev projeler birer birer buluşurken birçok eserde İlkadım’da yükselmeye devam ediyor. Ben bu ilginiz ve yüksek katılımınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim” diye konuştu.

İLKADIMLILAR CUMHUR İTİFAKINA SAHİP ÇIKIYOR

Kışla Mahallesinde Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u yüzlerce İlkadımlı karşıladı. İlkadım’ın simgesi meşaleler ile karşılamaya gelen vatandaşlar davul zurna eşliğinde yeniden başkan Erdoğan Tok sloganları attılar. Cumhur İttifakı’nın sadece siyasette değil vatandaşlarda da birlik havasının yaşandığına örnek bir samimiyetle gerçekleştirilen karşılama yine ev ziyaretini mitinge döndürdü.

İLKADIM’DA SEÇİM SÜRECİNE SEVGİ HAKİM OLUYOR

İlkadımlı vatandaşların gösterdiği teveccüh karşısında onur ve mutluluk duyduğunu belirten Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “Böylesine kalabalık, heyecanlı ve coşku ile yapılan karşılama bizleri hem son derece mutlu etti hem de gurur verdi. 5 yılda 255 milyon liralık yatırımı sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşarken sizlerin gösterdiği bu ilgi yatırımlarımızın karşılığı anlamına geliyor. Gönül belediyeciliği ile çıktığımız bu yolda bugün görüyoruz ki kardeşlik ve sevgi ortamını tahsis etmişiz. Hep birlikte büyük bir aile olduk ve Cumhur İttifakı’nın gücü ile buluşmalarımıza karşılıklı sevgi damga vuruyor. Gençlerimiz, hanım kardeşlerimiz, büyüklerimiz burada her yaştan vatandaşımız var ve desteklerini gösteriyorlar. Bu da daha çok iş yapmak için bize enerji veriyor. 5 yılın her anını sizlere hizmet için çalışarak geçirdik ve sizin bu desteğinizle yine birlikte el ele dev eserleri hayata geçireceğiz. Gösterdiğiniz bu ilgiye ve verdiğiniz desteğe gönülden teşekkür ederim” diye konuştu.

Konuşmaların ardından vatandaşlarla tek tek selamlaşarak sohbet eden Cumhur İttifakı Adayı Erdoğan Tok daha sonra ziyaret için geldiği Karagöl ailesine konuk olurken yine İlkadımlıların ilgisi ile katılımcıların taleplerini dinledi.

İlkadım Belediyesi tarafından Acem Tekkesi Kültür ve Sohbet Evinde gerçekleştirilen “Gönül Buluşmaları”  programı devam ediyor.

Acem Tekkesi Kültür ve Sohbet Evinde gerçekleştirilen sadece kadın ve çocukların bir araya gelerek samimi bir ortamda sohbetlerin edildiği Gönül buluşmaları programına ev sahipliği yapan Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediyesi Başkan Adayı Erdoğan Tok, “Vatandaşlarımızla birlikte benimsemiş olduğumuz gönül belediyeciliği anlayışı ile ilçemizde gönül birliğini kurmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediyesi Başkan Adayı Erdoğan Tok, bir önceki dönem Sağlık Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan ile birlikte Acem Tekkesi ve Sohbet Evinde “Gönül buluşmaları” programı ile Gümüşhaneliler Derneği Kadın Kolları Başkanı Ayfer Acar ve Gümüşhaneliler Derneğinin hanım üyeleri ile bir araya geldi.

BAŞKAN TOK; “BELEDİYECİLİKTE İKTİDAR PARTİSİ İLE ÇALIŞMAK ÇOK FARKLI”

Göreve başladıklarından bu yana İlkadım ilçesinde büyük bir değişim ve dönüşüm hamlesi başlattıklarını belirten Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  “İlkadımı ilçemizi gönül belediyeciliğinin yanı sıra hizmet belediyeciliğiyle de tanıştırarak ilçenin kimliğine ve ruhuna uygun bir anlayış ile hareket ettiklerini dile getirdi. Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok “Yaptığımız çalışmaların her biri ilçemize değer katarken insanımızın da gönlüne dokunuyor. Gittiğim her yerde görüyorum ki vatandaşlarımız hizmetlerimizden memnun. Bu da bizi mutlu ediyor, çalışma azmimizi arttırıyor. Bununla birlikte ilçemizde yapmış olduğumuz her projede bayanlarımızı önemsiyoruz. Bayanlarımıza pozitif ayrımcılık yapıyoruz. Geçmiş dönem belediye başkanlığımızda hayata geçirdiğimiz ve sadece bayanlarımızın faydalanabildiği Kadınlar Lokalimizde bayanlarımıza ne kadar önem vermiş olduğumu ortaya koymuş olduk. Şimdi ise ilçemize kazandırmış olduğumuz Derebahçe Sosyal Tesislerimizde bayanlarımızın kurs eğitimlerini alacağı ferah eğitim sınıfları, yine sadece bayanlarımızın rahatlıkla kullanabileceği modern ve son teknoloji fitness salonu ile bayanlarımızı önemsiyoruz. Onca hizmetlerin yanı sıra yıkımı yapılarak yerine yenisi inşa edilen ve eşsiz mimarisiyle kompleks bir hizmet alanına sahip olacak olan Unkapanı Kültür ve Yaşam Merkezinde içerisinde kadınlara yönelik birçok hizmetin ve aktivitenin yapılacağı yepyeni, modern bir Hanımlar Kültür Merkezi yapıyoruz. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren belirttiğimiz gibi kadınlarımızın yeri İlkadım için ayrı. Kadınlarımız mutlu olursa aile mutlu olur aile mutlu olursa çocuklar mutlu huzurlu olur. Yani geleceğin teminatı olan yavrularımız mutlu huzurlu olursa geleceğe büyük adımlar atmış oluruz. Bu nedenle bayanlarımızın mutluluğu ve huzuru için gece gündüz çalışacağımızı bir kez daha belirmek istiyoruz” diye konuştu.

DEMİRCAN ‘KAZANAN DAİMA MİLLETİMİZ OLACAKTIR”

Böyle güzel bir mekanda bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Sağlık Eski Bakanı Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, “Bir toplumda kadın mutlu olursa, biliyoruz ki o toplum mutlu olur. Bunca yıllık siyaset tecrübemizle Samsun’un sorunlarını en küçük ayrıntısına kadar inceleyerek projelerimizi yapıyoruz. Burada asıl olan bugüne kadar yaptığımız hizmetlerimiz artarak devam etmesidir. Gönül belediyeciliği halkımızın da çok iyi bildiği gibi hizmet odaklı ve halka hizmetin hakka hizmet olduğu inancında olan bir belediyeciliktir. Burada kazanan daima milletimiz olacaktır yani siz değerli vatandaşlarımız olacaktır” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.