Milli Sporcumuz Ali Topaloğlu resepsiyona davet edildi

Milli Sporcumuz Ali Topaloğlu resepsiyona davet edildi
28.10.2019
159
A+
A-

Canik Belediyespor kulübünde spor hayatını sürdüren down sendromlu milli sporcu Ali Topaloğlu cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları için vereceği resepsiyona davet edildi.

2013 yılında başladığı spor hayatında kısa zamanda büyük başarılar elde eden ali Topaloğlu; atletizm branşları 100 metre ve gülle atma dallarında özel sporcular kategorisinde Avrupa dünya ve olimpiyat şampiyonluklarını elinde bulunduruyor.

“ALTIN MADALYA SÖZÜ VERECEĞİM”

Bu başarılarda büyük emekleri olan başta Canik belediyesine, antrenörü aynı zamanda milli sporcu olan Musa Davulcuya teşekkür eden Topaloğlu, “Cumhurbaşkanımızın daveti, beni ve ailemi çok mutlu etti. Bu heyecanla katılacağım resepsiyonda cumhurbaşkanımıza 2020 yılında Antalya da yapılacak olan özel sporcular olimpiyatlarında altın madalya sözü vereceğim” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber