Milli Eğitim Bakanlığı’ndan 3 günlük eğitim kararı

Milli Eğitim Bakanlığı’ndan 3 günlük eğitim kararı
07.05.2021
64
A+
A-

Milli Eğitim Bakanlığı yetkilileri tarafından yapılan açıklamada bakanlığa bağlı tüm resmi ve özel okullarda 10, 11, ve 12 Mayıs tarihlerinde uzaktan eğitime ara verileceği bildirildi.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından uzaktan eğitim ile ilgili açıklanan kararda 10, 11, ve 12 mayıs tarihlerinde bakanlığa bağlı tüm resmi ve özel okullarında eğitim ve öğretime ara verileceği bildirildi. Karara göre yönetici ve öğretmenlerin bu tarihlerde idari izinli sayılacağı bildirildi. Yönetici ve öğretmenlerin ek ders ücretlerinden yararlandırılacağı da gelen bilgiler arasında.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber