MHP Samsun’dan Sağlık Çalışanlarına 14 Mart ziyareti

MHP Samsun’dan Sağlık Çalışanlarına 14 Mart ziyareti
14.03.2023
46
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanlığı 14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle Samsun il Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali ORUÇ, Samsun Gazi Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Emine SEHMEN ve Samsun Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof.Dr.Ersin KÖKSAL’i ziyaret etti.

MHP İl Başkanı Osman KANDIRA ve parti il yönetimi başhekim ziyaretinin akabinde hastane personellerini ziyaret ederek çalışanlara karanfil dağıttı. Program sonrasında konuşan Başkan KANDIRA, “Bugün, 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlamak için İl Sağlık Müdürümüz ve ilimizdeki hastaneleri ziyaret ettik. 14 Mart Tıp bayramı bebeklikten son nefesimizi verdiğimiz ana kadar hayatımızın her noktasında bizler için çalışan sağlık çalışanlarının çabalarını kutlamak ve onlara minnettarlığımızı göstermek için fırsat sunuyor. Bu özel günde, tüm sağlık çalışanlarımızın gösterdiği çaba ve fedakârlıklar için teşekkür ediyoruz.” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber