Kar yağışı kaç gün sürecek?

Kar yağışı kaç gün sürecek?
24.01.2022
85
A+
A-

Samsun’da etkili olan kar yağışıyla ilgili meteoroloji ve Samsun Valiliği açıklamalarda bulundu. Buna göre kar yağışlarının Cuma gününe kadar devam edeceği öğrenildi.

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Meteoroloji 10. Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek, kurum çalışmaları ve önümüzdeki günlerin hava tahminleri hakkında Bölge Müdürü Ahmet Sağlam’dan bilgi alarak, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün sahip olduğu imkanlarla anlık/haftalık doğru tahminlerde bulunduğunu ve vatandaşlarımızın hava durumu ile ilgili doğru bilgileri kurumun sitesi ve mobil uygulamasından takip edebileceğini belirten Vali Dağlı, ülkemizin dört bir yanını olduğu gibi ilimizi de etkisi altına alan yoğun kar yağışının, meteorolojik verilere göre birkaç gün daha devam etmesinin tahmin edildiğini, bu nedenle ulaşımda aksamalar, buzlanma ve don olayı, tipi şeklinde kar yağışı gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiğini dile getirdi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber