İlkokul öğrencilerinden en anlamlı bağış

İlkokul öğrencilerinden en anlamlı bağış
27.11.2021
47
A+
A-

Samsun’un Atakum ilçesinde bulunan Fahrettin Ulusoy İlköğretim Okulu öğrencileri biriktirdikleri harçlıkları LÖSAM’a bağışlayarak anlamlı bir yardımda bulundular.

Fahrettin Ulusoy 3/B sınıfının minik öğrencileri sınıf öğretmenleri Harun Aksoy’un tavsiyesi ve öğrenci velilerinin katkı vermesiyle birlikte 24 Kasım Öğretmenler Günü harçlıklarını biriktirip LÖSAM’a bağışlayarak örnek bir davranışta bulundular.

Sınıfın en yaşlı üyesi miniklerin sınıf babaannesi Hacer Kaya yaptığı açıklamada; “Çocuklarımıza küçüķ yaşta yardımlaşma duygusunu aşılamak ve paylaşma arzusunu perçinlemek adına tüm öğrenci velilerimiz ve sınıf öğretmenimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz bu etkinliklerin çoğalması ve toplumda yaygınlaşması en büyük dileğimizdir. Onlar bizim çocuklarımız. Bu duruşumuz ve birlikteliğimiz bundan sonra da devam edecek.” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber