resim yükle

İlkadım Belediyesi personeli iftarda bir araya geldi

İlkadım Belediyesi personeli iftarda bir araya geldi
11.04.2023
A+
A-

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Ramazan ayı münasebetiyle belediye personeline iftar daveti düzenledi. Tüm personelin bir arada olduğu davette, Başkan Demirtaş, Hep birlikte bir önceki günden daha çok çalışarak ilçemize kalıcı eserler kazandırmanın gayreti içerisinde olacağız” diye konuştu.

Derebahçe Sosyal Tesislerinde gerçekleşen iftar yemeğinde Başkan Demirtaş, masaları tek tek gezerek personel ve aileleriyle yakından ilgilendi.Ezanın okunmasıyla iftarlar açıldı, yemek sonunda edilen duaların ardından söz alan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,” Vatandaşa sunulan hizmetler için özveriyle çalışan personeli kutladı. Belediyeciliğin fedakarlık ve özveri isteyen önemli bir hizmet olduğunu söyleyen Başkan Demirtaş“Biz büyük bir aileyiz. Vatandaşlarımıza hizmet noktasında yaptığımız çalışmaların gerçekleşmesinde ve yürütülmesinde hepinizin önemli katkıları var. Bu nedenle siz değerli mesai arkadaşlarımızı kutluyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hemşehrilerimize en güzel hizmetleri ulaştırmak için azami gayreti göstereceğinize olan inancımın tam olduğunu belirterek hepinize teşekkür ediyor, hayırlı Ramazanlar diliyorum” dedi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber