İki kentte eğitime kar ve buz engeli

İki kentte eğitime kar ve buz engeli
14.01.2024
A+
A-

Trabzon ve Hakkari’de eğitim öğretime Pazartesi günü kar ve buz nedeniyle 1 gün ara verildi.

featured

Trabzon Valiliği’nden yapılan açıklamada karın etkili olduğu ancak tüm yolların açık olduğu belirtildi. Açıklamada, “Meteorolojik raporlar doğrultusunda bu gece buzlanma riski bulunmaktadır. Kentte tüm ilk ve orta dereceli okullarda, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri ile halk eğitim merkezlerinde 1 gün ve sadece taşımalı eğitim yapan öğrenciler için eğitime ara verilmiştir” denildi.

Hakkari Valiliği’nden yapılan açıklamada ise kar nedeniyle 15 Ocak Pazartesi günü il genelinde yüksek öğretim kurumları hariç, kreş, anaokulu, ilk ve orta dereceli eğitim kurumları ile özel öğretim kursları, Halk Eğitimi ile Rehberlik ve Araştırma Merkezlerinde eğitime ara verildiği duyuruldu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber samsun haber